Angličtina pro začátečníky a samouky

Lidé mají rádi knihy pro samouky. Jednou z nejprodávanějších knížek je učebnice od Štěpánky Pařízkové s názvem Angličtina pro začátečníky a samouky.

Pařízková Štěpánka: Angličtina pro začátečníky a samouky

Kniha je živá, čtivá, s názornými příklady a klíčem. Nebude se nudit i věčný začátečník, tempo výuky jde docela rychle dopředu. Gramatika je vysvětlena česky. V knize jsem bohužel našla dost chyb. Používanost této literatury však dokazuje i „ochmatanost“ vzorové knihy v knihkupectví Luxor. S touto literaturou jsem si opakovala angličtinu, nicméně již preferuji čistě anglické učebnice psané rodilými mluvčími.

Kniha není drahá a obsahuje zároveň CD s MP3 nahrávkami, které si můžete bez problémů překopírovat do počítače. Pro odlehčení a uvolnění literatura odkazuje na hravé příklady umístěné na www.jazykynanetu.cz.


Literatura: PAŘÍZKOVÁ, Štěpánka. Angličtina pro začátečníky a samouky. 2. vyd. Dolní Ředice: P, 2012, 623 s. ISBN 978-80-904465-0-2.

Autor: Jitka Vachtová

Doučuji angličtinu, matematiku a účetnictví online (celá ČR) po Skype za používání webové tabule a tabletu. Máte-li o výuku zájem, kontaktujte mne.