Videa a filmy v angličtině

Myslíte-li to se sledováním filmů v angličtině vážně, tak doporučuji si zaplatit předplatné NETFLIX. Prvních 30 dní máte zdarma, pak je účtován poplatek, který se pohybuje kolem 260 Kč měsíčně ve standardní variantě, kdy můžete sledovat filmy v HD kvalitě na dvou místech zároveň. Členství můžete kdykoli zrušit. Pro platbu do zahraničí si potřebujete zřídit účet PayPal, který napojíte na bankovní účet a kreditní kartu. Pokud se bojíte o své peníze, stačí si založit extra účet pro tyto záležitosti např. u Fio banky či Air Bank, které nabízí vedení účtu včetně karty zdarma.

Některé zahraniční pořady lze sledovat on-line zdarma na internetu. Bohužel některé z nich jsou z ČR nepřístupné. Jde o regionální omezení. Většinu kanálů najdete na stránce Live TV Online v menu (tři proužky vlevo nahoře, musíte je rozkliknout), ale pro jejich použití byste museli většinou použít VPN (virtual private network), což nemusí být již zcela legální.

Většinu dostupných pořadů dávám postupně dohromady na mém webu v angličtině english.as, kde najdete další odkazy a zdroje.

Zahraniční TV

V dnešní době je hodně pořadů on-line vysíláno živě na internetu a běží jako televize. Jejich soupis jsem umístila na svůj web english.as: Live TV Online.

Videa

Filmy a seriály

    • Origin – YouTube Originals,

Pohádky

Titulky

Dokumenty

Free videos

Autor: Jitka Vachtová

Doučuji angličtinu, matematiku a účetnictví online (celá ČR) po Skype za používání webové tabule a tabletu. Máte-li o výuku zájem, kontaktujte mne.